en flagen flag

درباره ما

شرکت مهندسی پزشکی تهران جراح نوین  یک شرکت بازرگانی تجهیزات پزشکی و پیشرو در بازار ایران در زمینه محصولات ناباروری و جراحی در شاخه های  مختلفی نظیر جراحی های کم تهاجمی، چاقی، کولورکتال، مغز و اعصاب، گوش حلق بینی، ارولوژی، ارتوپدی و … می باشد.

این شرکت در سال 1384 بعنوان زیر مجموعه شرکت مهندسی فلیپ فلاپ با قدمتی چهل ساله در بیزینس تجهیزات پزشکی تاسیس شد. سپس در سال 1393 مالکیت شرکت به هلدینگ معظم رویان ، یک کمپانی تجاری معتبر در زمینه دارو واقع در منطقه خلیج فارس، که بیشینه فعالیت آن از سال 1947 میلادی میباشد، واگذار شد.

مشتری مداری حقیقی یک ویژگی بارز شرکت ماست. دیدگاه ما ارائه بهترین کیفیت خدمات جهت کسب رضایتمندی مشتریان است. امروزه شرکت تهران جراح نوین عرضه کننده پیشرفته ترین درمانها و با کیفیت ترین محصولات از برندهای برتر دنیا یعنی Medtronic  ، Cook Medical ، Integra Life Science ، Sapimed و … می باشد.

شرکت ت ج ن برای کامیابی مراکز درمانی، هرزمانی که بدنبال نتیجه مطلوبتر برای بیماران خود باشند، طراحی شده است. ساختار و پروسه های کاری ما با کلیه موازین پزشکی کشوری و بین المللی مطابقت دارد. و همچنین برای همکاری های درازمدت با شرکای تجاری خود از قوانین OFAC پیروی میکند.